فرق من و تو

فرق من و تو

 مرگ بر موسوی میگویی در حالیکه دوربین ها رو به تو است برای پخش مستقیم از کانال سراسری . من مرگ بر دیکتاتور میگویم در حالیکه باتوم ها رو به من است . تو را با اتوبوس می آورند و برای من خیابان ها را میبندند . تو را مردم مینامند و من را فتنه گر . تو امنیت شغلیت تامین شده و من نگران امنیت جانیم هستم . در میان شما پرچم و پوستر پخش میشود و در میان ما اشک آور و گاز فلفل . این است فرق من و تو

Advertisements

43 پاسخ to “فرق من و تو”

 1. عمو حسام Says:

  علائم نشان میدهد سلسله اعصاب حکومت جائر بهم ریخته است.
  با سلام
  اين اولين بار نيست تلویزیون شعار مرگ بر موسوی و مرگ بر کروبی و دشنام به هاشمی را پخش میکند . ضرغامي و بيت رهبري مستاصل به اين نتيجه خاص رسيده اند و ديروز هم توسط اژه اي، متجاوز آدمکش اين شعار را از تلويزيون پخش کردند.
  بيخود نيست که برادران لاريجاني قاط زده اند. بيخود نيست امثال محسن رضايي همه آمارهاي نکبت را فراموش کرده و به پرت و پلاگويي افتاده. ملت در روز 13 آبان، 16 آذر ، تاسوعا و خصوصا عاشورا کاري کرد کارستان و مستقيم زد به ريشه فساد در کشور يعني خود خامنه اي . شما همه فرصتهای رژیم را به تهدیدی برای او بدل کرده اید.

  مرگ بر يزيد و مرگ بر خامنه اي ها در قالب شعارهاي اصيل ملي مذهبي و انقلاب 57 اونجاهاشونو بدجوري سوزونده غافل از اينکه سبوي رهبري شکسته و پيمانه اش ريخته شده است.

  در اين روزهاي بعد عاشورا تمام سعي آنها با نبش قبر گزينشي کلام امام خميني و مونتاژ فيلمهاي قديم و جديد اين بوده که وصله هاي وابستگي به خارج و منافق بودن و … موسوي و کروبي و خيل عظيم مردم را مطرح کنند تا به آن بهانه بين امام و ياران امام فاصله بندازند و بعد بتوانند آنها را کم هزينه تر از دور خارج کنند. کم هزينه از اين لحاظ که سوابق اسلاميت، انقلابي گري و سلامت مالي و توانايي علمي عمده زندانيان حجت الاسلام خامنه اي از ايشان و حاکمان فعلي در بيت رهبري و دولت روشنتر است!!

  امام بارها بخاطر موسوي خامنه اي را ضايع کرد. امام بارها از کيفيت و کارايي صانعي ذکر به ميان آورده و در مقابل تيم شوراي نگهبان کساني مثل جنتي و يزدي را سوسک کرده است. پس حتما کار دروغ سازي ضرغامي خيلي با دشواري مواجه است.
  بهر حال همين حالا کم نيستند کساني که خود يا بچه هايشان در نمايش دولتي براي حمايت از امام حسين و عاشورا حضور دارند که مجبور بوده اند(هر مدرسه اي بايد دو تا اتوبوس پر بفرسته ميدون انقلاب – ناهار و حقوق و … هم سرجاش و اصلا مهم نبوده طرف معلمه يا دانش آموز يا اوليا!!) و اگه فردا جنبش سبز اعلام همايش کنه با جون ودل ميايند و از شهادت و تهديدات ولي فقيه جائر قاتل نمي ترسند و بيت خراب خامنه اي از همين ميترسد.

  تو رودربايستي انداختن افراد، متلک به هاشمي و مراجعي که حرف دل آنها را تکرار نمي کنند و مصاحبه هاي صبح تا شام افرادي که ذينفعند و ميترسند جنبش سبز هم يک خلخالي ديگر داشته باشه بيمورد نيست!!
  مانده اند چه کنند احمدي مقدم و دادستان وعده هاي برخورد سخت ميدهند چون به اين نتيجه رسيده اند که بالاتر از سياهي رنگي نيست، بايد منتظر ماند و ديد دلنگراني آنها از همراهي نظاميان با جنبش سبز چقدر بجاست.؟ بهرحال آنقدر نگران هستند که اوباشهايشان را فرستادند جلوي منازل مراجع و ترساندنشان تا کلامي در حمايت از حجت الاسلام خامنه اي بگويند. جالب آنکه بيشترشان بجاي حمايت از رهبر بي درايت نادان از عاشورا و حداکثر اصل ولايت فقيه حمايت کردند(البته شرطهايشان را هم به رهبر تحميل ميکنند).

  يقينا به گوش علما هم رسيده است که بسياري از بانوان سبز چادري و محجبه تر از حاميان رهبر بوده اند و بسياري نيز از مردان نيز رزمندگان و جانبازان جنگ و بسيجيان اصيلي بوده اند که به پرداخت هاي خامنه اي و قراردادهاي سپاه آلوده نشده اند و از اينروست که صداوسيماي دولتي حتي اگر بتواند بعضي از عوام با دروغسازي گولمالي کند نمي تواند اين افراد را خيلي خام کند.

  آخر اينکه ما صبرمان زياد است و تو بازي شما شرکت نمي کنيم و برنامه خودمان را داریم شما امروز راهپیمایی ترتیب دادید و البته طول میکشه تا بفهمید بنفع ما کار کردید ولی ما عجله ای برای اقدام مشابه نداریم با توجه به وضع اقتصادی ای هم که برای ملت ثروتمند ایران ترتیب دادید و مردم هشتشون گرو نهشونه سراغ اعتصاب هم نمیریم تا شما دلتون از آسیب دیدن قشر ضعیفتر معترضین خنک نشه و راه یارگیریتون محدودتر شه(شاه هم اگه روش ماکیاولی شما را بلد بود شاید نمیذاشت وضع مردم اونقدر خوب شه که کارگرها هم بتونند چندماه اعتصاب را تحمل کنند).
  فعلا بترسید برای 22 بهمن. ما در اين شش ماه مردم کل کشور را با فیلم اعتراضات و جلسات مردمی آگاه و آگاهتر کرده ايم و با دستگيري موسوي و کروبي و تعطيلي روزنامه ها از پا نمي نشينيم 30 سال سوار بودید بذار بشه 30 سال و چند ماه.

  از مدارس بپرسيد ببينيد حالا بچه ها هم ميدانند شما چه جنايتهايي کرده ايد، حالا بچه ها هم ميفهمند وقتي تلويزيون ميگه «به عاشورا توهين شده» منظور اينه که مردم شعارداده اند «خامنه اي قاتله». يا اينکه «جنبش سبز از خارج دستور ميگيره» بدين معني است که ملت گفته اند «ما اهل کوفه نيستيم پشت يزيد بايستيم»!! و … توی اتوبوس دیدم پیرمردی گفت خدا اینارو رو لعنت کنه که روز عاشورا زدن و رقصیدند و دیدم 5 نفر دورشو گرفتند و طوری توضیح دادند که این از توطئه های بیت آقاست که فکر کنم دفعه بعدی هم تجمع باشه او هم در کنار ما خواهد بود . دست مریزاد

  اميدواریم رهبر متکبر در پيشگاه خدا و ملت توبه کند. از فضولي و جنگ افروزي در کشورهاي ديگر دست بردارد. کوتوله هاي ذاتي مثل تيم احمدي نژاد را بر ملت و نخبگانش تحميل نکند. ثروت کشور را خرج ساخت بمب اتم نکند و برود درسش را ادامه دهد شايد آيت الله هم شد! رسانه ها را آزاد کند و قاتلان و متجاوزان را هرچند از بيتش باشند به دادگاه عادله بفرستد. از دين استفاده ابزاري نکند و به امثال ضرغامي ياد بدهد که بابا مردم عوام هم بيشتر از مديران راديو تلويزيون ميفهمند و اين کارناوال سازي از روز عاشورا و دست بردن در تاریخ از طریق سریالها یا دعوت از مطروطان ملت را کنار بگذارد.

 2. wooody Says:

  افرین قشنگ نوشتی

 3. ما ایرانیم Says:

  Ayval
  cheh ziba gofti

 4. Ardeshir Says:

  It was perfect and I was impressed. I wish best and vitory for you and yourfriends

 5. ذوالفقار Says:

  لبنانیها را با عکسهای حسین نصرالله دیدید امروز در جمعیت حاضر در میدان انقلاب؟ زنان لبنانی را دیدید که روسری شان به شیوۀ زنان ایرانی نبود و موهاشان بیرون بود و آرایش کرده بودند؟

 6. bethy Says:

  و فرق ما و اونها این است که اونها امثال شعبان بی مخ هستند و مرتجع و غیر قابل انعطاف و من و تو اندیشمند و آزادیخواهی هستیم که هیچ چیزی نمی تواند ما را از ادامه ی راهمان باز دارد

 7. sky Says:

  ahsnt bar man o to ke dar barabar zolm taslim nemishavim.

 8. greeneye Says:

  farghe to va oon kheili ziade . to jaygahet dar radife ferestehast ama oon ye adame nadoone ke hata nemidoone be kari ke mikone fekr kone. to adame amighi hasti baraye hamin dari tavanesho midi . oon chizi nadare ke bekhad dar ezash tavan bede. farghe to o oon ye donyast. va donya midoone ke to che javaheri hasti . to ye javaheri . ghadre khodeto bedoon.

 9. علي Says:

  درود بر جنبش آزاديخواهي – جنبش سبز

 10. kejkdjkej Says:

  غصه نخور اینطوری نمیمونه

 11. shiva Says:

  daram mimiram az ghoseeeee :(((((((((((((((((

 12. rahim Says:

  ba salam be azad andishan man khodm shahd bodm ein jameyat vageiy nabod hodod 20% shayd vageiy bod bagiy kar konan dolat va kargaran bodan ke ba ejbar amade bodan va be jorat migom ke dar del tarafda jonbeshe sabz hatan ? aya vagean ainha miayand dar mogabel jonbeshe sabz garar begirand be jorat migoym na nmiayan fagat ba tabligat gostrde ein chand roze va az roy tars az hokomat va mogeeit shogliyshn amadan va ba ein vazey khili anha ra mishvat jam kard ……da mogabel jobesh sabz vojode na khahand dashd …be omid pirozi jonbesh sabze ira bar diktator zaman

 13. mola Says:

  اقا
  افرین بر تو و بر قلمت وشرفت.من درایران نیستم ولی به داشتن هموطنی چون شما افتخار میکنم.دست پدر و مادرت را از طرف من ببوس !

 14. فرهاد Says:

  سلام.
  دست مریزاد آقا….شاهرخ دیگه؟؟؟!!
  به امید آزادی

 15. sabz Says:

  درود بر تو ای دیوانه آزادی !

 16. ایرانی Says:

  سلام دوست عزیز خسته نباشی به راستی چقدر زیبا ترسیم کردی فرق ما با انهارا امروز جمعیت خود جوش را دیدیم. شرم نمیکنند از این کارها من خودم از یادگار رد میشدم واقعا میدیم خود جوش بودنو با اعماق وجودم حس کردم حتی پوستر ها هم خود خوش چاپ شده بود
  فقط حقه که پیروز نه دروغ و ریا دوست دارم
  ما بیشماریم

 17. مینا Says:

  عالی…..

 18. حامد Says:

  ما اینیم. تا چشمتون کور بشه.

 19. siasioon Says:

  عالي بود.منم تكميلش كردم

 20. ali Says:

  damet garm vahzaran drood bar to farzand iran zamyn faday on dast to ensan pak farzand koorosh va zartosht kabyr

 21. Pouya Alagheband Says:

  خیلی خوب بود.
  از طرف یک بزغالهء گوساله

 22. binaam Says:

  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  farghhe beine yek sarfaraz va yek foroo mayeh

 23. nashenas Says:

  eyval ghashang bud

 24. hamin Says:

  vaghean matn ghashangi bod,merci az shoma va az hameye onaii ke joneshono gozashtan kafe dasteshono baraye azadi talash mikonan

 25. همایون Says:

  درود بر شما جناب شاهرخ خان

  دوست گرامی مدتی است از خواننده های پروپا قرص بالاترین هستم و اخبار را از این راه کسب کرده و سپس درحد ممکن نشر می کنم. اما دوست تر دارم تا خود مشارکتی در خبر رسانی و … داشته باشم. یا کم کم کامنتی بگذارم. اما افسوس که عضو نیستم. چند روزی است آگهی «عضو پذیری دوباره بالاترین با دعوت نامه» را در بالای صفحه می بینم.
  سپاسگزار خواهم بود اگر این کوچکترین را به جمع بالااندیشان پذیرا باشید.
  ارادتمند همایون

 26. green girl Says:

  mokhtar bod va jaleb!!!!!!!!!!!!!!!

 27. ahmad Says:

  زیبا بود. صبور باش
  یه فرق دیگه اینه من جونم رو فدای ملت میکنم ولی تو خودت رو فدای خواهش های نفسانیت میکنی

 28. AZin Says:

  KHOOB GOFTI!

 29. arshadeeghtesad Says:

  بهترین های اینترنت

 30. محمد م Says:

  سلام وبلاگتون رو لینک میکنم

 31. aida Says:

  vaghean fogholadeh bood

 32. سمان Says:

  فوق العاده

 33. alma Says:

  فرقای زیادی هست ولی یکی نیست این فرقا را بکوبه تو سر اونایی که این فرقا را نمی بینند

 34. noghrei Says:

  خیلی زیبا و شیوا بود.
  موفق باشی هم فکر. هم وطن

 35. ندا Says:

  جواب نوشته ام بیا بخوان

 36. مهدي Says:

  موافقم با تو همين طور هست كه گفتي…

 37. س ي م ا Says:

  عالي بود…
  فرق ما…
  ممنون.

 38. شكوفه Says:

  😦
  براي خودمان متاسفم

 39. یکی Says:

  این قشنگ ترین چیزی بود که توی این مدت شنیدم

 40. doctor nazari Says:

  vaghean tahte tasir gharar gereftam,delam sookht,vali chera khodetoon mardomo darid be koshtan midid,in mardom dg tahamole ye enghelabe dgaro nadarn,oonhame shahid khooneshoon paymal nakhahad shod

 41. زز Says:

  خیلی قشنگ بود ادامه بده
  موفق باشی

 42. ایرانی Says:

  ؛با شرکت در اس ام اس برنامه ی 90 و انتخاب اخرین گزینه اتحاد میلیونی سبز ها را اعلام میکنیم ؛ دوشنبه ساعت 11 فقط هواستون به گزینه ها هم باشه به همه خبر بدین
  ما بیشماریم

 43. Manjoon Says:

  سلام
  خوبيد ايشالا؟ آقا يه سوال. وبلاگ لنگدراز فيلتر شده؟ جايي كه من ازش كانكت مي شم نمي تونم فيلترشكن استفاده كنم. كسي هست كه تو گودر پست هاي لنگدرازو بزنه؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: